درباره شرکت رسوب آب پویا

شرکت شیمیایی و تحقیقاتی رسوب آب فعالیت رسمی خود را  از سال 1372 در زمینه طراحی و ساخت انواع سیستم های تصفیه آب و فاضلاب آغاز نمود ، در سال 1383 به منظور وسعت بخشیدن به فعالیت های خود ، پروانه بهره برداری خود را از وزارت صنایع ( استان تهران ) اخذ و واحد تولیدی خود را در شهرک صنعتی اشتهارد احداث و به بهره برداری رساند . شرکت رسوب آب در طی فعالیت های انجام شده ، پروژه های بزرگ و کوچک ملی و خصوصی را به انجام رسانید که رزومه و آمار این فعالیت ها در سایت رسمی شرکت و در دسترس هموطنان عزیزمان می باشد .

 

در سال  .... مدیریت و کارشناسان شرکت ، با انگیزه افزایش توانمندی در پروژه های صنعتی خود و با توجه به خط مشی کیفیت مبنی بر بهبود مستمر و ارائه خدمات مناسب تر به مشتریان و همچنین ارائه آموزش مستمر به کارکنان خود ، اقدام به راه اندازی آزمایشگاه مجهز آب و فاضلاب ( فیزیکی و شیمیایی ومیکروبی ) نموده و در کوتاه مدت با اتکاء به نیروهای متخصص و تجهیزات پیشرفته خود اقدام به افزایش دامنه شمول آزمایشگاه خود نمود.

 

اکنون شرکت شیمیایی تحقیقاتی رسوب آب با استقرار سیستم 17025 ISO/IEC  در آزمایشگاه خود ، و اخذ گواهینامه های سازمان ملی استاندارد ایران ، سازمان حفاظت محیط زیست ایران و سازمان دامپزشکی کشور آماده ارائه خدمات آزمایشگاهی در زمینه های آب و فاضلاب ، خوراک دام و طیور ، مواد غذایی و خاک به هموطنان عزیز می باشد .

 

این شرکت آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره ای بصورت رایگان ، به شرکت های تولیدی ، صاحبان صنایع مختلف ، وارد کنندگان ، صادر کنندگان و تجار محترم در زمینه آب و فاضلاب و مواد غذایی می باشد .